Anasayfa

Neden Gabile Sohbeti Tercih Etmeli ?

Chat odaları , insanların gündelik hayatta bazen sıkıldıklarında internet üzerinde ziyaret edip biraz muhabbet ettiği sitelerde var olan radyo , oyun ve konuşma odalarıdır.Bu odalarda insanlar rahatlıkla görüntüsüz , yazılı muhabbet edebilir yada arkadaşlıklar edinebilirler.Chat siteleri sayesinde sanal ortamda da var olan ücretli arkadaşlık sitelerine karşın, ücretsiz , üyeliksiz yani bedava hizmet sunulmaktadır. Chat odaları ile insanlar seviyeli muhabbet odalarında tanışırken bunun yanında oyun kanllarımızda oyunlar oynayabilirler yada radyo kanalımızda müzik dinleyebilirler.

Arkadaşlık odaları sadece yurtiçindeki kullanıcılar için değil ayrıca ,yurtdışında yaşamakta olan gurbetçiler için bu odalarda seviyeli , kaliteli muhabbet edilebildiği için , bu gurbetçilerimiz içinde büyük bir avantaj oluşturmaktadır.Nasıl mı ? Evet yurt dışında doğmuş büyümüş vatandaşlarımız türkçeyi daha iyi konuşabilmek için prtaik yapmak isterler.Bu konuda chat.odalari.net sitemiz onlar için büyük bir yarar sağlamaktadır.Sitemizde bir çok yurt dışından insanla tanışabilir ve konuşabilirsiniz.Sitemizin yurtiçindeki ve yurtdışındaki vatandaşlarımızı bu şekilde bir araya getiren bir misyonu da vardır.

öncelikle bu sitenin işlevi nedir bundan bahsetmek istiyorum.Bildiğiniz üzere gabile'de mirc alanı kapatıldığı için insanların online olarak bir araya gelebileceği bir yer olmadığı için bu siteyi gabile eski kullanıcılarını bir araya getirmek için alternatif olarak oluşturduğumuz bir sitedir.Bu sitenin sponsor'u Kalpsesi.com olup sohbete oradan da bağlanabilirsiniz.Kısaca neden bir alternatif bir sayfa açtığızdan bahsettim.Peki Gabile nedir ? neden gabile sohbet sayfamız var? Gabile chat , gabile.com yönetimi tarafından insanların bir araya gelip online ,canlı olarak birbirlerini tanımaları için oluşturulmuş bir platformdur.Bu platformun amacı bir çok tercihden yana insanları bir araya getirmektir.Gabile, türkiye'de çok olumlu karşılanan bir site olmasa da ancak gerçek şu ki binlerce insan her gün bu siteyi ziyaret edip arkadaşlıklar kuruyorlar. Gabile sitemize giriş yaptığınız zaman kalpsesi arkadaşlık platformuna gireceksiniz.Burada türkiyenin bir çok yanından insanlar giriş yaptığı için sizi otomatikman #Gabile kanalına alacağız.Burada arkadaşlarınızla rahatlıkla ,güven ortamında konuşabilirsiniz.

Sohbet odaları hakkındaki daha fazlası için bu odalara giriş yapmanız gerekmektedir.Bu site odalari.net hizmeti olup kalpsesi sponsorluğunda yayın yapmaktadır.Bu siteye kalpsesi.com üzerindende bağlanmanız mümkündür.

Gabile sohbete nasıl bağlanılır ?

Merhaba arkadaşlar, teknolojiin ilerlermesi ve artık insanların tablet ve android ürünlerini daha fazla kullanması ile birlikte insanlar artık vakitlerinin büyük bir bölümünü telefonlar üzerinde harcıyorlar.Bu da insanların android mağazasında daha fazla ürün görmesine sebep olur.Eğerki sizde vaktinizin çoğunu akıllı telefonunuz ile geçiriyorsanız ozaman sohbete girmek içinde mobil mirc kullanmanız gerekiyor.Peki mirce mobil olarak nasıl baglanabilirsiniz.Bunun için bir çok program mevcut.
Android yada iOS işletim sistemli telefonunuz ile mirc nasıl bağlanabiliriz.
 iOS için: Appstore üzerinden ücretsiz bir mirc programı indirin.Daha sonra programa siteye bağlanmak adresi irc.kalpsesi.com adreslerini ekleyin. 
önerilen programlar : TurboIRC, Mango Lite, IRC999 , Bahane script , Simple IRC 
Android için: Google Play sitesinden bir AndroIRC programı indirip programa irc.gabile.com yada irc.kalpsesi.com ekleyip bağlanabilirsiniz. 

Baglantı adresi: Adres bilgileri şöyle doldurulmalıdır.
IRC Adresi: irc.kalpsesi.com yada irc.kalpsesi.com hangisine bağlanacaksanız onu yazın.Yada bağlanmak istediğiniz irc.gabile.com
Port:6667
Nickname: Nickinizi yazın Realname:Bir şeyler yazın.
Yukarıdaki gibi cihazınızı ayarladıktan sonra istediğiniz servera bağlanmanız mümkündür.Buradaki yazımız her ne kadar sohbet sitesine mobil ile nasıl bağlanıyor olsada aslında bir çok servera bu şekilde bağlanmanız mümkündür.
 

DİĞER KANALLARIMIZ

Gurbet Sohbet (32)

Sayfaya Git

Yurtdışı Chat (42)

Sayfaya Git

Kürtçe chat (23)

Sayfaya Git

Yetişkin sohbet (10)

Sayfaya Git

Bizim mekan (50)

Sayfaya Git

Geveze sohbet (28)

Sayfaya Git

sohbet

Anasayfa

Canlı sohbet'in adresi omegle üzerinde üyelik gerektirmeksizin chat yapabilirsiniz.

Kalpsesi.com - Sohbet Chat