En iyi 20 garson mesajları , En iyi karikatürleri

garsokarikatorleri

Bir yerlerde oturup çay , kahve , yemek vs vs içerken yerken muhakak sizinde denk geldiğiniz garsonlar oluyordur.Biz bu sayfamızda sizlere en iyi garson muhabbetlerini , garsonlarla yapılan muhabhbetleri kısa kısa özet çıkarık ve derledik.

En iyi 20 garson ile diyalog mesajları

Ben havaalanında çaya 7.5 tl verip çayla konuştuğumu bilirim seni bitircem zorundayim diye garsona gerek yok

garson geldi kara sevdayı açıcam patron sorarsa siz istediniz tamam mı dedi.

Geçen çorbacı bu işlerin arkasında sasonlar var diyo.Sasonluların ne alakası var aq diyecektim garson düzeltti çorbacıyı Masonlarmış.

Kazağı ters giymişim garson diyo ki kazağı ters giymişsiniz hanımefendi dedim hayır onun modeli öyle -utanmış hissediyor- ajjdkss

kafedeki garson para üstünü verirken 20 liralik bankotun üzerine numarasini yazmıştı iyi taktik diye mesaj atmistim takdir edilesi

Şimdi bir lokantaya girdim garson ne alırsınız diye sordu ben orucum dedim niye geldiniz dedi sabrımı deniyorum ben siktirgit başımdan dedim

Garson “çay mı içersin?” diyor. sence fakire mi benziyorum ben dedim, evet dedi. tamam ver bi çay dedim.. yine tanıdılar.

En sevdiğim garson mekan sahibine gıcık olandır 🙂 Anında kanka olurum 🙂

çaya 5 lira vermişim garson gelip devam etmiyosanız alayım diyor tabi devam edecem aq 5 lira verdim daha dibini dilleyecem çek elini

eleman ben alkol kullanmıyorum dedi garson neden dedi. hayatımda duyduğum en mantıklı soru

garsona siparis veriyorum acisi az olsun diyorum abi acı sevilmez mi diyo Mehmet Erdem sanki pezevenk

Menüye bakarken garson geldi ‘çok güzel tiramisu var’ dedi. Tamam getir dedim, ‘güzel olduğu için bitti abi’ diyor. Herkes troll olmuş :))

Cmylmz’ın “Balsamic/Balsemicooo” muhabbetini bire bir yaşadım. Garsondan “Mohito” istedim. Seferber oldular. “He Moghhitoo” diyip çözdüler.

Hayatta uğraşmamanız gereken yegâne insan türleridir. “Abi/Hacı/Küçük/Hemşerim/Canım/Lan/Birader” demeyin. Yapmayın. Diyecekseniz “şefim” deyin. Çoğu garson “şefim” lafını çok sefer. Şef garson gibi görünmek iyidir onlar için.

Bi ara cafe de yüklü bir hesap gelmişti. Garson “Ödemiyorsanız vardiyalı olarak dövelim” dedi

Cafede wifi şifresini sordum garson 1den 9a kadar sırayla önce çift sonra tek sayılar dedi,ismini de sözelciler giremez yapsaydınız keşke

Akşam çay bahçesinde elime çam ağacından reçine damladı. garsondan mendil istedim yalasana çok güzel o dedi. wonderland aile çay bahçesi aq.

Garson meze olarak ne istersiniz dediğinde “onun gülüşü” dedim. Garson bana baktı ben garsona. Ölüm gibi bişeydi ama kimse ölmedi.

Bir BMW sahibi olmaya en yakın olduğum an, oturduğum kafede garsonun ‘hanfendi kapıdaki BMW sizin mi?’ diye sorduğu andı.

EN İYİ EN KOMİK GARSON KARİKATÖRLERİ

hesabı alabilirmiyim

hesabı alabilirmiyim

çok içtin be abi

çok içtin be abi

söylemedim

söylemedim

Garson ilanı

Garson ilanı

hemen getiriyorum

hemen getiriyorum

ne arzu edersiniz

ne arzu edersiniz

Bizi biz yapan kalite

Bizi biz yapan kalite

Ne vereyim abime

Ne vereyim abime

 

Yorum Yaz

yukarı çık