Evlilik Teklifi Sözleri

Evlilik teklifi sözleri, evlenme teklifi sözleri, duyulmamış evlilik teklifi sözleri.

Hayatımın anlamı olmaya, benim her zaman yanımda olmaya varmısın?

Benimle bir ömür mutlu olmak benimle evlenmek istermisin sevgilim?

Günlerin geçmesini bekledim aylarca en sonunda o zaman geldi.Benim hayatım olurmusun?

Aşkımızın bir ömür olduğunu gösterme vaktidir.Şimdi zamanı geldi ve o güzel sözleri senin için söylüyorum benimle evlenirmisin?

Aşk Bir mucize ise eğer senden daha büyük bir mucize düşünemiyorum. Ben ömrümün geri kalanınıhayatımın en büyük mucizesiyle geçirmek istiyorum. Benimle bir ömür geçirmek istermisin?

Bundan yıllar yıllar sonra geriye dönüp baktığımda, iyi ve kötü tüm anılarımda yanımda sen ol istiyorum. Benimle evlenir misin?

Sen hayatıma girdikten sonra yazmaya başladığım hikayenin en heyecanlı yerine geldi sıra. Ortakhikayemize, ortak bir isimle devam etmek için benimle evlenir misin?

Ortak bir hafıza, ortak bir geçmiş ve hayatımdaki diğer her tüm güzelliklerin ortağı olmak için, benim diğer yarım olmak için benimle evlenir misin?

Seninle, en az senin kadar güzel bir hayat yaşamak istiyorum. Benimle evlenir misin?

Seninle onca anı, onca yaşanmışlık biriktirdik. Birlikte bir aşkı büyüttük, sevgi çoğalttık. Şimdi bu güzel hikayeye sihirli bir dokunuş lazım. Benimle evlenir misin?

Sırf seni sevdim bu zamana kadar benimle evlenir misin?

Yürüdüğüm bütün yollar beni sana getirsin, kapılar seninle açılsın, her odada senin kokun olsun, bütün günler seninle başlasın ve bitsin istiyorum. Benimle evlenir misin?

Hayatı yaşamaya değer kılan, bütün mutluluklarımın sebebi… Bir ömür boyu, iyi günde, kötü günde birlikte bir hayat için benimle evlenir misin?

Seninle geçirdiğim her an benim için bir ömre bedel. Bu anlar hiç bitmesin bir ömür boyu sürsün istiyorum. İyi günde, kötü günde, son nefesimizde bile el ele olmak için benimle evlenir misin?

Yeni doğan günü, geceyi aydınlatan yıldızları, yağmuru, güneşi, hayatta sevdiğim her şeyi sen yanımdayken iki kat daha fazla seviyorum. Ben seninle tamamlanıyor, seninle son buluyorum.

Ömrümüz boyunca bu güzel bütünü devam ettirmek için benimle evlenir misin?

Seni her zaman hayatımda istediğimi gösterme zamanı benimle evlenirmisin meleğim?

 

Yorum Yaz

1 Yorum

  • AhmadCevapla

    Hayat Bir Yokuştur ve Bazen İnsan Zorlanır. Hayata Benimle Tırmanır mısın? Benimle evlenir misin

    Eki 12, 2016 23:30
yukarı çık