Omegle’de kızlarla sohbet için en güzel bahaneler

omegle-kizlarla-sohbet

Merhaba öncelikle omegle‘de nedir ? diye soracak olursanız kısaca açıklayıp konumuza geçelim.Bir çok ” omegle nedir ?” diye soranlara omeglenin şu tarifini veririz.Omegle , sizi dünyanın herhangi bir yerinden biri ile rastgele olarak videolu ( kameralı ) , text ( yazışmalı ) seçeneklerinden biri ile sohbet ettiren bir sistemdir.Konumuza geçiyorum hemen, Omegle’ye girdiğinizi ve omeglede birileri ile sohbet etmeye başladığınızı ve erkek olduğunuzu varsayıyorum.Omegle’de kızlarla sohbet edebilmek gerçekten zordur.Peki nasıl bir kızla omegle’de sohbet edebiliriz.Bunun için omegle yazışmalı seçeneğini seçip buradan ilk sohbete başlayacağınız cümlenizi ctrl+v ile hızlıca yapıştır yapıp tanışmaya başlıyoruz.Ancak sorun şu hiç kimse sizinle sohbet etmiyor öyle değil mi ? Şimdi aşağıdaki tüyolardan sizlerde kızlarla sohbet edebileceksiniz.

Dikkat etmeniz gerekenler ;

Selam , nbr , nasılsın , nerden , adın ne, kız mısın ,kız arkadaş arıyorum vs. gibi kelimeler ile başlarsanız zaten baştan kaybetmişsiniz demektir.Ayrıca yaşınızı , isminizi nereli olduğunuzu da yazarsanız yine sohbete giriş yapamayabilirsiniz.

Omegle’de kızlarla sohbet edebilmek için kullanacağınız en güzel bahaneler

1- Soru sorun . ( Karşıdaki kişinin ilgisini çekebilecek sorular sorun , böylece merak edip duracak ve sizin esrarengiz sorunuzu dinleyecektir.Sorunuzu dinlediyse bir soru daha soru sorup sohbet etmeye devam edin. )

2- Anket yapın. ( Nasıl dediğinizi duyar gibiyim.Hemen bir anket yapıyorum bur örnekleri çoğaltabilirsiniz. )

Örnek 1: Brad pitt olsaydım benimle çıkar mıydın ? A) Evet B) Hayır C) Hadi len ordan

Örnek 2: Ne tür vucüt tipli erkeklerden hoşlanırsın ? A) Kaslı tabiki B) Sıska C) Sırık D) Göbekli ve kel olcak

Örnek 3: Ben senin seviğin yakışıklı lise öğretmenin olsam bana ne söylemek isterdin ? A) Herşeyimi B) Hiçbişi mi C) Sapık mısın aq

3- Heyecanlı ve matrak olun. ( Boynu bükük küheylanları kimse umursamıyor.Heleki kızlar.Biraz neşeli ve şakacı olun omegle üzerinde. )

4- Şaşırtın yada kandırın ( Şok edici şeyler söyleyin.Böylece direk durup size cevap vermek zorunda kalacaktır.

Örnek 1: Sizin komşuda yangın çıktı :O

Örnek 2: Selam ben o yakışıklı ve kaslı adam tanıdın değil mi ?

Örnek 3: Oha ne yaptın , tüm omegle sana yazıyor kızım…

Sizlerde yorum kısmından omegle üzerinde kızlarla nasıl sohbet başlattığınıza dair en güzel bahanelerinizi bize gönderin , maksat herkes faydalansın:)

Yorum Yaz

yukarı çık